Witamy serdecznie

MBA – Szkoła Biznesu

                           więcej...                    

 

Opinie Naszych Słuchaczy

Monika Szczepańska

absolwentka podyplomowych studiów Public Relations WSG; Specjalista ds. marketingu w Bydgoskich Fabrykach Mebli S.A.

„Studia podyplomowe Public Relations na WSG to szansa na zdobycie wiedzy praktycznej i możliwość spotkania fachowców w tej dziedzinie, znanych dotąd tylko z pierwszych stron gazet. Różnorodność przedmiotów i ich zakres tematyczny sprostały moim oczekiwaniom, a nawet je przerosły. Pierwszy raz w życiu miałam możliwość przeprowadzenia relacji z miejsca wydarzeń na żywo przed kamerą, udziału w konferencji prasowej, podejrzenia jak pracuje na co dzień regionalna telewizja oraz radio. Najbardziej jednak zapamiętam zajęcia z praktykami; Mariuszem Sokołowskim-Rzecznikiem Komendy Głównej Policji, Pawłem Frątczakiem Rzecznikiem Komendy Głównej Straży Pożarnej, Markiem Mikielewiczem, dziennikarzem Telewizji Bydgoszcz oraz z przedstawicielami regionalnych firm, agencji reklamowych i świata mediów. Dzięki tym studiom uwierzyłam, że są w Polsce ludzie z pasją, którzy osiągnęli sukces wykonując swoją pracę z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem.”

 

 
Marek Smalarz
 
absolwent podyplomowych studiów Coaching; Life Coach, Trener, Praktyk NLP

Swoją przygodę z WSG zacząłem już kilka lat temu, studiując tutaj filologię niemiecką. Wybrałem tę uczelnię celowo, aby uczyć się nie tylko wiedzy teoretycznej, ale poznać także doświadczonych praktyków. To bardzo duża wartość tego miejsca. Po kilku latach dołączyłem do swojego życiorysu także kurs instruktora fitness oraz studia podyplomowe na kierunku coaching. Wszystkie te obszary świetnie się uzupełniają. Zdobyta wiedza, umiejętności i doświadczenie to dobry fundament dla mojej przyszłej pracy zawodowej. Dzięki temu dzisiaj jestem na rynku pracy konkurencyjny, co przekłada się ściśle na moje zarobki, a przede wszystkim na zadowolenie z życia osobistego.

Kliknij, aby przejść do strony
Roczna Bydgoska Akademia FotografiiAkademia Technologii UmysłowychMania WypoczywaniaWarsztaty SushiDesign - akademia kreatywnościkursy, szkoleniaKoloniePrzedszkolePTEE-marketingOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklientBaf kursbaf master
Studia Podyplomowe Wyższa Szkoła Gospodarki