Witamy serdecznie

 

WEŹ W SWOJE RĘCE!

 

Studia podyplomowe - WSG Bydgoszcz

W szerokiej ofercie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy znajdują się studia podyplomowe na ponad siedemdziesięciu kierunkach. Daje to niepowtarzalną okazję wyboru interesującej ścieżki kariery oraz sprawia, iż studia w Bydgoszczy wielu osobom kojarzą się ze stałym rozwojem. Znaleźć tu więc można zarówno kierunki ścisłe czy techniczne, jak i studia podyplomowe dla humanistów, pozwalające na poszerzanie własnych horyzontów.

Bardzo interesującą propozycją są studia dofinansowane. W ramach tego programu studia podyplomowe podjąć można na bardzo atrakcyjnych warunkach. Studia dofinansowane to idealna szansa na podnoszenie własnych kompetencji, bez jednoczesnego ponoszenia wysokich kosztów.

Zapraszamy także do zapoznania się z propozycją naszych wydziałów zamiejscowych, gdzie również podjąć można ciekawe studia podyplomowe, dostępne na wyciągniecie ręki.


Rekrutacja na studia podyplomowe

Dodano: 04.03.2014

Od 1 marca 2014r. do 30 września 2014r. trwa rekrutacja na studia podyplomowe.

WEŹ  W SWOJE RĘCE

REKRUTACJA ZIMOWA NA STUDIA PODYPLOMOWE!

Dodano: 20.11.2013

29 marca 2014r. Studium Podyplomowe planuje rozpoczęcie zajęć na kierunku Neurodydaktyka z Tutoringiem. Rekrutacja na ten kierunek już trwa i będzie prowadzona do 23 marca 2014r.

REKRUTACJA ON-LINE

Kliknij, aby przejść do strony
Roczna Bydgoska Akademia FotografiiAkademia Technologii UmysłowychMania WypoczywaniaWarsztaty SushiDesign - akademia kreatywnościkursy, szkoleniaKolonieZerowe wpisowePrzedszkolePTEGaudeamus
Studia Podyplomowe Wyższa Szkoła Gospodarki