Witamy serdecznie

MBA – Szkoła Biznesu

                           więcej...                    

 

Studia podyplomowe - WSG Bydgoszcz

W szerokiej ofercie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy znajdują się studia podyplomowe na ponad siedemdziesięciu kierunkach. Daje to niepowtarzalną okazję wyboru interesującej ścieżki kariery oraz sprawia, iż studia w Bydgoszczy wielu osobom kojarzą się ze stałym rozwojem. Znaleźć tu więc można zarówno kierunki ścisłe czy techniczne, jak i studia podyplomowe dla humanistów, pozwalające na poszerzanie własnych horyzontów.

Bardzo interesującą propozycją są studia dofinansowane. W ramach tego programu studia podyplomowe podjąć można na bardzo atrakcyjnych warunkach. Studia dofinansowane to idealna szansa na podnoszenie własnych kompetencji, bez jednoczesnego ponoszenia wysokich kosztów.

Zapraszamy także do zapoznania się z propozycją naszych wydziałów zamiejscowych, gdzie również podjąć można ciekawe studia podyplomowe, dostępne na wyciągniecie ręki.


REKRUTACJA ZIMOWA NA STUDIA PODYPLOMOWE!

Dodano: 11.12.2014

Studium Podyplomowe Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy w okresie od 15 grudnia 2014r. do 28 lutego 2015r. prowadzi rekrutację zimową na studia podyplomowe.

ZIMOWE WPISOWE 0 ZŁ

REKRUTACJA ON-LINE

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

Dodano: 06.12.2014

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najlepsze życzenia...

Kliknij, aby przejść do strony
Roczna Bydgoska Akademia FotografiiAkademia Technologii UmysłowychMania WypoczywaniaWarsztaty SushiDesign - akademia kreatywnościkursy, szkoleniaKolonieZerowe wpisowePrzedszkolePTEGaudeamusAkademia
Studia Podyplomowe Wyższa Szkoła Gospodarki