Witamy serdecznie

MBA – Szkoła Biznesu

                           więcej...                    

 

Studia podyplomowe - WSG Bydgoszcz

W szerokiej ofercie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy znajdują się studia podyplomowe na ponad siedemdziesięciu kierunkach. Daje to niepowtarzalną okazję wyboru interesującej ścieżki kariery oraz sprawia, iż studia w Bydgoszczy wielu osobom kojarzą się ze stałym rozwojem. Znaleźć tu więc można zarówno kierunki ścisłe czy techniczne, jak i studia podyplomowe dla humanistów, pozwalające na poszerzanie własnych horyzontów.

Bardzo interesującą propozycją są studia dofinansowane. W ramach tego programu studia podyplomowe podjąć można na bardzo atrakcyjnych warunkach. Studia dofinansowane to idealna szansa na podnoszenie własnych kompetencji, bez jednoczesnego ponoszenia wysokich kosztów.

Zapraszamy także do zapoznania się z propozycją naszych wydziałów zamiejscowych, gdzie również podjąć można ciekawe studia podyplomowe, dostępne na wyciągniecie ręki.


MAMY ZGODĘ MPiPS NA SZKOLENIE Z ORGANIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ

Dodano: 05.08.2015

Miło nam poinformować, iż nasza Uczelnia uzyskała zgodę  Ministra Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu organizacji pomocy społecznej.

Program szkolenia,który Uczelnia przedłożyła w Ministerstwie uwzględnia minimum programowe dla specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej, określone w &2 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 r. w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej.


Szczegóły dotyczące oferty szkolenia już wkrótce na naszej stronie zapraszamy!!!

 

REKRUTACJA 2015/2016 NA STUDIA PODYPLOMOWE

Dodano: 01.06.2015

REKRUTACJA LETNIA NA STUDIA PODYPLOMOWE od 1 marca do 30 września 2015r.

WEŹ W SWOJE RĘCE

DO 100% DOFINANSOWANIA NA STUDIA PODYPLOMOWE z KFS


Kliknij, aby przejść do strony
Studia Podyplomowe Wyższa Szkoła Gospodarki