Witamy serdecznie

MBA – Szkoła Biznesu

                           więcej...                    

 

Studia podyplomowe - WSG Bydgoszcz

W szerokiej ofercie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy znajdują się studia podyplomowe na ponad siedemdziesięciu kierunkach. Daje to niepowtarzalną okazję wyboru interesującej ścieżki kariery oraz sprawia, iż studia w Bydgoszczy wielu osobom kojarzą się ze stałym rozwojem. Znaleźć tu więc można zarówno kierunki ścisłe czy techniczne, jak i studia podyplomowe dla humanistów, pozwalające na poszerzanie własnych horyzontów.

Bardzo interesującą propozycją są studia dofinansowane. W ramach tego programu studia podyplomowe podjąć można na bardzo atrakcyjnych warunkach. Studia dofinansowane to idealna szansa na podnoszenie własnych kompetencji, bez jednoczesnego ponoszenia wysokich kosztów.

Zapraszamy także do zapoznania się z propozycją naszych wydziałów zamiejscowych, gdzie również podjąć można ciekawe studia podyplomowe, dostępne na wyciągniecie ręki.


REKRUTACJA 2015/2016 NA STUDIA PODYPLOMOWE

Dodano: 02.03.2015

PREREKRUTACJA LETNIA NA STUDIA PODYPLOMOWE od 1 marca do 31 maja 2015r.

TYLKO DO 30 czerwca - WPISOWE 0 zł

IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ - w maju 100 zł zniżki na studia podyplomowe

DO 100% DOFINANSOWANIA NA STUDIA PODYPLOMOWE z KFS


REKRUTACJA ZIMOWA NA STUDIA PODYPLOMOWE!

Dodano: 11.12.2014

Studium Podyplomowe Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy w okresie od 15 grudnia 2014r. do 28 lutego 2015r. prowadzi rekrutację zimową na studia podyplomowe.

ZIMOWE WPISOWE 0 ZŁ

REKRUTACJA ON-LINE

Kliknij, aby przejść do strony
Roczna Bydgoska Akademia FotografiiAkademia Technologii UmysłowychMania WypoczywaniaWarsztaty SushiDesign - akademia kreatywnościkursy, szkoleniaKolonieZerowe wpisowePrzedszkolePTEGaudeamusAkademia
Studia Podyplomowe Wyższa Szkoła Gospodarki