Witamy serdecznie

MBA – Szkoła Biznesu

                           więcej...                    

 

Studia podyplomowe - WSG Bydgoszcz

W szerokiej ofercie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy znajdują się studia podyplomowe na ponad siedemdziesięciu kierunkach. Daje to niepowtarzalną okazję wyboru interesującej ścieżki kariery oraz sprawia, iż studia w Bydgoszczy wielu osobom kojarzą się ze stałym rozwojem. Znaleźć tu więc można zarówno kierunki ścisłe czy techniczne, jak i studia podyplomowe dla humanistów, pozwalające na poszerzanie własnych horyzontów.

Bardzo interesującą propozycją są studia dofinansowane. W ramach tego programu studia podyplomowe podjąć można na bardzo atrakcyjnych warunkach. Studia dofinansowane to idealna szansa na podnoszenie własnych kompetencji, bez jednoczesnego ponoszenia wysokich kosztów.

Zapraszamy także do zapoznania się z propozycją naszych wydziałów zamiejscowych, gdzie również podjąć można ciekawe studia podyplomowe, dostępne na wyciągniecie ręki.


REKRUTACJA 2015/2016 NA STUDIA PODYPLOMOWE

Dodano: 01.06.2015

REKRUTACJA LETNIA NA STUDIA PODYPLOMOWE od 1 marca do 30 września 2015r.

TYLKO DO 31 LIPCA - PROMOCYJNE WPISOWE 100 zł

WEŹ W SWOJE RĘCE

DO 100% DOFINANSOWANIA NA STUDIA PODYPLOMOWE z KFS


STUDIA 40+

Dodano: 31.05.2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla osób w wieku 40+.

www.40plus.byd.pl

Kliknij, aby przejść do strony
Roczna Bydgoska Akademia FotografiiAkademia Technologii UmysłowychMania WypoczywaniaWarsztaty SushiDesign - akademia kreatywnościkursy, szkoleniaKoloniePrzedszkolePTEGaudeamus
Studia Podyplomowe Wyższa Szkoła Gospodarki